Napište nám!

Velice si vážíme Vašeho zájmu nebo názoru, odpovíme co nejdříve…

Vaše jméno

Váš e-mail (pro odpověď)

Váš dotaz nebo připomínka

      Zavřít

Servis

30 let zkušeností s profesionální péčí o zemědělskou techniku

 

Servis Olešnice
David Schiller

 +420 731 050 644
 david.schiller@agroservis.cz

Servis Příkazy
Jan Kořenovský

 +420 739 345 344
 jan.korenovsky@agroservis.cz

Servis Jičín
Jan Učený

 +420 603 703 753
 jan.uceny@agroservis.cz

 

 

Servis zemědělské techniky

Servisní střediska v Olešnici na Moravě, Příkazích u Olomouce a v Jičíně jsou svojí kapacitou proškolených servisních techniků připravena okamžitě řešit závady na vašich strojích. Pro servisní činnost jsou vybavena nejmodernějším dílenským vybavením, speciálními přípravky pro opravy námi nabízených strojů a samozřejmě také nezbytným diagnostickým zařízením. Každý servisní technik disponuje servisním vozidlem vybaveným pro provedení mobilních oprav přímo na poli nebo na vaší farmě. V případě technicky složitějších oprav, vyžadujících speciální dílenské vybavení, jsou stroje nebo jejich části, opraveny v servisních dílnách v jednom z našich středisek. Díky mobilnímu diagnostickému zařízení, které je nezbytnou výbavou každého technika, jsme schopni urychlit servisní zásahy a snížit náklady na předem blíže nespecifikované opravy. Specializujeme se na servis značekCLAAS, Lemken, Rauch, Geringhoff,Dominoni, Sunmaster, Farmtech.

 

 

 

Pravidelná údržba

Úzká spolupráce servisních pracovníků a dispečerů servisu s náhradními díly umožňuje včasné objednání balíčku náhradních dílů pro provedení pravidelné údržby vašeho stroje. Od Vás potřebujeme vědět pouze výrobní číslo stroje a interval údržby, který je zobrazen na palubním počítači stroje, a o vše ostatní se již postaráme. Potřebujete provést údržbu stroje za nepříznivého počasí a nemáte potřebný prostor, kde by bylo možné údržbu provést? Využijte naše plně vybavené dílenské prostory, kde vám údržbu stroje provedeme.

 

 

Posezonní prohlídka

Naši servisní technici jsou vám každoročně po skončení sklizňové sezóny k dispozici, aby zhodnotili stav sklizňového stroje po uplynulé sezóně a po konzultaci s vámi zvolili nejlepší technologický postup opravy pro klidný start do sezóny nastávající. Prevence pravidelným servisem výrazně prodlužuje životnost stroje a snižuje celkové náklady na servis. Současně okamžitě po provedení prohlídky víte, s jakými náklady na opravu stroje počítat. Neváhejte tedy využít naší posezónní prohlídky a v jarním období bude Váš stroj ve 100 % kondici připraven přesně ve chvíli, kdy ho budete potřebovat.

 

 

V našem portfoliu služeb rovněž nechybí:

  • Servis klimatizací - disponujeme speciálním automatizovaným diagnosticko-servisním zařízením pro údržbu klimatizací. Samozřejmostí je pro nás provedení proplachu systému, jež je nezbytný při výměně zadřeného klimatizačního kompresoru. Službu jsme schopni provést na všech značkách zemědělské techniky.
  • Plnění dusíkových akumulátoru - pro správnou funkci hydraulických systémů je nezbytné nastavení správného tlaku dusíkových akumulátorů. Pro tuto činnost jsme vybaveni plnícím zařízením dusíkových akumulátorů pro rychlý servis hydraulického systému.
  • Spojování nekonečného pásu lisu na válcové balíky - v případě defektu nekonečného pásu u lisů na válcové balíky jsme schopni pomocí opravných sponek provést opětovné spojení pásu.

 

 

 

AGROSERVIS Sedláček s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky
Copyright © 2021 Agroservis Sedláček s.r.o.
All rights reserved

www.agroservis.cz

webdesign by web•basis