Napište nám!

Velice si vážíme Vašeho zájmu nebo názoru, odpovíme co nejdříve…

Vaše jméno

Váš e-mail (pro odpověď)

Váš dotaz nebo připomínka

      Zavřít

Nové webové stránky Agroservisu

Představujeme vám zcela nové webové stránky společnosti

Naším cílem bylo vytvořit přehlednější, jednodušší, modernější  a uživatelsky příjemnější web, na kterém najdete všechny potřebné informace, kontakty a novinky, týkající se nejen našich služeb a produktů.

Nejdůležitějším cílem bylo zpřehlednit pro vás, naše zákazníky a návštěvníky obsah původního webu a přizpůsobit náš web uživatelům všech mobilních telefonů i tabletů. S neustále vzrůstající oblibou chytrých telefonů, jsme si i my uvědomovali, že každý návštěvník našeho webu si zaslouží přehlednou navigaci i obsah na jakémkoli zařízení. Proto jsme udělali náš web plně responzivní.

Jednoduchý moderní vzhled a responzivní design vám nyní usnadní vyhledání potřebné informace daleko efektivněji, než tomu bylo doposud. A to přehledně a pohodlně i na vašich mobilních telefonech a tabletech. Nyní můžete mít váš Agroservis.cz neustále při sobě. Za zmínku určitě stojí možnost vyhledání telefonního čísla a jeho přímé volání pouhým kliknutím na odkaz. Stejně jednoduše nám z vašeho mobilu pošlete e-mail.

Nový web nahrazuje náš původní, dnes již zastaralý web z roku 2015. Dovolí nám ještě efektivněji a přehledněji  informovat vás, naše zákazníky, o aktuální nabídce zemědělských strojů, plánovaných a pořádaných akcích, kontaktech, volných místech a dalších novinkách a zároveň od vás získat velmi cennou zpětnou vazbu. Vyhledání potřebné informace bude pro vás hračkou.

Věříme, že se vám náš nový web bude líbit a poskytne vám všechny důležité informace.

Máte dotaz?    78×  Hodnotit

AGROSERVIS Sedláček s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky
Copyright © 2021 Agroservis Sedláček s.r.o.
All rights reserved

www.agroservis.cz

webdesign by web•basis