Servis

ags-servis-01Servisní střediska v Olešnici na Moravě a Příkazích u Olomouce jsou svojí kapacitou jedenácti proškolených servisních techniků připravena okamžitě řešit závady na Vašich strojích. Pro servisní činnost jsou vybavena nejmodernějším dílenským vybavením, speciálními přípravky pro opravy námi nabízených strojů a samozřejmě také nezbytným diagnostickým zařízením. Každý servisní technik disponuje servisním vozidlem vybaveným pro provedení mobilních oprav přímo na poli nebo na Vaší farmě. V případě technicky složitějších oprav, vyžadujících speciální dílenské vybavení, jsou stroje nebo jejich části, opraveny v servisních dílnách v jednom z našich středisek. Díky mobilnímu diagnostickému zařízení, které je nezbytnou výbavou každého technika, jsme schopni urychlit servisní zásahy a snížit náklady na předem blíže nespecifikované opravy.

Pravidelná údržba

ags-servis-04 Úzká spolupráce servisních pracovníků a dispečerů obchodu s náhradními díly umožňuje včasné objednání balíčku náhradních dílů pro provedení pravidelné údržby Vašeho stroje. Od Vás potřebujeme vědět pouze výrobní číslo stroje a interval údržby, který je zobrazen na palubním počítači Vašeho stroje, a o vše ostatní se již postaráme. Potřebujete provést údržbu stroje za nepříznivého počasí a nemáte potřebný prostor, kde by bylo možné údržbu provést? Využijte naše plně vybavené dílenské prostory, kde Vám na počkání údržbu stroje provedeme.

Posezonní prohlídka

ags-servis-05 Naši servisní technici jsou Vám každoročně po skončení sklizňové sezóny k dispozici, aby zhodnotili stav sklizňového stroje po uplynulé sezóně a po konzultaci s Vámi zvolili nejlepší technologický postup opravy pro klidný start do sezóny nastávající. Prevence pravidelným servisem výrazně prodlužuje životnost stroje a snižuje celkové náklady na servis. Současně okamžitě po provedení prohlídky víte, s jakými náklady na opravu stroje počítat.

Neváhejte tedy využít naší posezónní prohlídky a v jarním období bude Váš stroj
ve 100 % kondici připraven přesně ve chvíli, kdy ho budete potřebovat.

Tým našich servisních techniků

marek-frantisek   sadilek-pavel   doskocil-stanislav     sauer-josef
František Marek Pavel Sadílek Stanislav Doskočil Josef Šauer
 
krejci-milos sauer-petr kral-zdenek sauer-frantisek
Miloslav Krejčí Petr Šauer Zdeněk Král František Šauer
 
novak-petr vincenc-david daniska-marian
Petr Novák David Vincenc Marian Daniška