Servis

Servisujeme CLAAS, Lemken, Rauch, Geringhoff, Dominoni a SunmasterServisní střediska v Olešnici na Moravě a Příkazích u Olomouce jsou svojí kapacitou jedenácti proškolených servisních techniků připravena okamžitě řešit závady na Vašich strojích. Pro servisní činnost jsou vybavena nejmodernějším dílenským vybavením, speciálními přípravky pro opravy námi nabízených strojů a samozřejmě také nezbytným diagnostickým zařízením. Každý servisní technik disponuje servisním vozidlem vybaveným pro provedení mobilních oprav přímo na poli nebo na Vaší farmě. V případě technicky složitějších oprav, vyžadujících speciální dílenské vybavení, jsou stroje nebo jejich části, opraveny v servisních dílnách v jednom z našich středisek. Díky mobilnímu diagnostickému zařízení, které je nezbytnou výbavou každého technika, jsme schopni urychlit servisní zásahy a snížit náklady na předem blíže nespecifikované opravy. Specializujeme se na servis značek CLAAS, Lemken, Rauch, Geringhoff, Dominoni a Sunmaster.

Pravidelná údržba

Servis kombajnu Claas Úzká spolupráce servisních pracovníků a dispečerů obchodu s náhradními díly umožňuje včasné objednání balíčku náhradních dílů pro provedení pravidelné údržby Vašeho stroje. Od Vás potřebujeme vědět pouze výrobní číslo stroje a interval údržby, který je zobrazen na palubním počítači Vašeho stroje, a o vše ostatní se již postaráme. Potřebujete provést údržbu stroje za nepříznivého počasí a nemáte potřebný prostor, kde by bylo možné údržbu provést? Využijte naše plně vybavené dílenské prostory, kde Vám na počkání údržbu stroje provedeme.

Posezonní prohlídka

Servis řezačky Claas Jaguar Naši servisní technici jsou Vám každoročně po skončení sklizňové sezóny k dispozici, aby zhodnotili stav sklizňového stroje po uplynulé sezóně a po konzultaci s Vámi zvolili nejlepší technologický postup opravy pro klidný start do sezóny nastávající. Prevence pravidelným servisem výrazně prodlužuje životnost stroje a snižuje celkové náklady na servis. Současně okamžitě po provedení prohlídky víte, s jakými náklady na opravu stroje počítat.

Neváhejte tedy využít naší posezónní prohlídky a v jarním období bude Váš stroj
ve 100 % kondici připraven přesně ve chvíli, kdy ho budete potřebovat.


Specializujeme se na servis značek:

CLAAS, Lemken, Rauch, Geringhoff, Dominoni a Sunmaster. 


Tým našich servisních techniků

marek-frantisek   sadilek-pavel   doskocil-stanislav     sauer-josef
František Marek Pavel Sadílek Stanislav Doskočil Josef Šauer
 
krejci-milos sauer-petr Tomáš Vychodil sauer-frantisek
Miloslav Krejčí Petr Šauer Tomáš Vychodil František Šauer
 
novak-petr vincenc-david daniska-marian Luboš Fišara
Petr Novák David Vincenc Marian Daniška Luboš Fišara