Vyberte si z nabídky zemědělských strojů

Společnost AGROSERVIS nabízí stroje značek LEMKEN, RAUCH, PRONAR, DOMINONI, SUNMASTER, GERINGHOFF a použité stroje CLAAS. Předváděcí a použité stroje CLAAS pochází z evropské obchodní sítě CLAAS. Pro české zákazníky jsou velmi zajímavé především předváděcí stroje, které společnost AGROSERVIS importuje do republiky po jedné, nebo dvou sezónách práce.

ags-prodej-04 Velmi detailní výběr strojů probíhá již u dodavatele. Následuje transport do některého ze servisních středisek společnosti AGROSERVIS a podrobná diagnostika stroje.

Společnost AGROSERVIS prodává všechny stroje kompletně opravené a s roční zárukou.
 

Vlastní oprava stroje

Vlastní oprava stroje je následně prováděna za přítomnosti budoucí obsluhy a je součástí školení obsluhy. Oprava trvá přibližně týden. Všechny práce na stroji provádí společně servisní pracovníci AGROSERVISu a pracovníci kupujícího a jejich společným cílem je kompletní příprava stroje na sezónu. Při opravě je celý stroj rozebrán, jsou vyměněny opotřebené, nebo jinak poškozené díly, je provedena kontrola všech ložisek a stroj je opět zkompletován.

ags-servis-03 Jsou zkontrolovány všechny nastavení a pracovní tlaky, vyměněny filtry a provozní náplně. Oprava je zakončena prověřením funkčnosti všech systémů stroje a poté následuje detailní proškolení obsluhy. O provedené opravě je vypracován protokol, se kterým je seznámen kupující, a na základě opravy je na stroj poskytnuta záruka.